Warsztaty teatralne dla przedszkolaków

W ramach projektu Moje Przedszkole na Kujawskiej – nowe miejsce wychowania przedszkolnego w Ostrowie Wielkopolskim zorganizowano warsztaty teatralne dla przedszkolaków.

W poniedziałek 07.10.19 r. do progów przedszkola ponownie na nasze zaproszenia przyjechały dwie wspaniałe aktorki z kaliskiego Teatru im. Bogusławskiego i przeprowadziły z dziećmi zajęcia teatralne, które miały na celu pobudzić wyobraźnię, inspirować do samodzielnego odkrywania talentów oraz pasji. Na warsztatach zostały poruszone wartościowe tematy, jednocześnie bawiąc się i eksperymentując                               z aktorskimi technikami. Dzieci ochoczo brały udział w różnych zadaniach i angażowały się w ich wykonanie, wykazały się wspaniałymi pomysłami oraz wielką kreatywnością. Przedszkolaki spędziły fantastyczny czas rozwijając swoją wyobraźnię.