Podsumowanie akcji charytatywnej

Kochane Przedszkolaki, Drodzy Rodzice!

W imieniu samotnych i potrzebujących osób z Ostrowa i okolic oraz Fundacji Wolne Miejsce serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji charytatywnej!

Przedszkolaki wraz z nauczycielami wsparli akcję poprzez przygotowanie stroików świątecznych. Dla obdarowanych te ozdoby wielkanocne będą miały ogromną wartość, gdyż dzieci wykonały je własnoręcznie jednocześnie wkładając przy tym całe serce!

Prace naszych przedszkolaków podziwiać możemy na facebooku Fundacji pod linkiem:

W ramach akcji zbiórki żywności dla potrzebujących i samotnych osób z Ostrowa i okolic udało nam się zebrać:

– 10,6 kg słodkości,

– 8,8 kg makaronów,

– 11,2 kg konserw,

– 3 l mleka i oleju

– oraz 19,9 kg produktów sypkich, m.in. mąki, budyniu, herbaty, kawy.

Zebrana żywność została przekazana przedstawicielom Fundacji Wolne Miejsce, która działa na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Łącznie przekazaliśmy  53,5 kg żywności! Dziękujemy!

W tym roku Śniadanie Wielkanocne zostanie dostarczone przez wolontariuszy dla osób potrzebujących i samotnych, prosto do ich domów w formie paczki Wielkanocnej, stworzonej z zebranej żywności. Każdy taki gest jest na wagę złota dla potrzebujących i samotnych osób szczególnie w okresie świątecznym.

Serdecznie dziękujemy!