Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25 listopada nasze przedszkole odwiedził przyjaciel wszystkich dzieci – Pluszowy Miś. Tego dnia wszystkie duże i małe Misie obchodziły swoje urodziny, a w przedszkolu słychać było misiowe przeboje. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem przygotowały urodzinową niespodziankę dla Misia, czyli jego portret. Gdy Miś przyszedł, dzieci przywitały go z uśmiechem na twarzach i radośnie bawiły się z nim w swojej grupie, naśladując jego ruchy, tańcząc, śpiewając oraz rozpoznając mniej lub bardziej znane misie z bajek. Na koniec przedszkolaki, podążając za misiowymi śladami odnalazły pudełko, w którym znajdowały się odznaki dla Przyjaciół Misia oraz misiowy przysmak – miód. Dzień Pluszowego Misia minął nam na przepysznej zabawie!