Kadra

RADRODZICÓW

Publicznego Przedszkola nr 11

w roku szkolnym 2018/2019

 

Przewodnicząca

Pani Justyna Michalak – gr. I


Zastępca Przewodniczącego

Pani Agnieszka Wodniczak – gr. VI


Skarbnik

 Pani Izabela Ryczkiewicz – gr. III


Sekretarz

 Pan Wojciech Nowak – gr. VIII


Członkowie:

Pani Paula Spała

Pani Izabela Suchorska

Pani Agnieszka Wawrzyniak

Pan Łukasz Domagała

Pani Anita Nowak

Pan Radosław Zawidzki

Pani Iwona Grzmil

PRACOWNICY PRZEDSZKOLA

Dyrektor:

mgr Renata Zielińska, nauczyciel dyplomowany, ekspert z listy MEN bierze udział w komisjach egzaminacyjnych i kwalifikacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień zawodowy,

Wicedyrektor

mgr Joanna KRYŚ, nauczyciel dyplomowany, 

Nauczyciele:

mgr Anna Stawik – nauczyciel kontraktowy

Klaudia Topolan – nauczyciel stażysta

mgr Hanna Ograbek – nauczyciel dyplomowany

mgr Donata Orłowska – nauczyciel dyplomowany

mgr Agnieszka Skórzewska – nauczyciel mianowany

mgr Iwona Dusza – nauczyciel stażysta

mgr Kinga Paczkowska – nauczyciel dyplomowany

mgr Magdalena Kowalczyk – nauczyciel mianowany

mgr Magdalena Wachowiak – nauczyciel stażysta

mgr Katarzyna Kryjom – nauczyciel dyplomowany

mgr Magdalena Kubicka – nauczyciel stażysta

mgr Elżbieta Kozelan – nauczyciel dyplomowany

mgr Magdalena Skrzypek – nauczyciel stażysta

mgr Maria Stefaniak – nauczyciel kontraktowy

mgr Natalia Musielak – nauczyciel kontraktowy

Kamila Borsuk – nauczyciel kontraktowy

mgr Jolanta Dera – nauczyciel kontraktowy

mgr Aleksandra Rudolph – nauczyciel kontraktowy

mgr Wioleta Jędrkowiak – nauczyciel kontraktowy

Emilia Torz – nauczyciel mianowany

mgr Monika Grabaj – nauczyciel kontraktowy

mgr Dominika Zasępa – nauczyciel dyplomowany

mgr Patrycja Kycia – nauczyciel kontraktowy

mgr Sylwia Kowalczyk – nauczyciel stażysta

mgr Angelika Mazur – nauczyciel mianowany

mgr Marta Kornaszewska – nauczyciel mianowany

mgr Joanna Wojciechowska – nauczyciel mianowany

mgr Hanna Bukowczyk – nauczyciel kontraktowy

mgr Monika Kopiczko-Jajko – nauczyciel stażysta

mgr Monika Pawlak – nauczyciel mianowany

mgr Joanna Fidyka – nauczyciel stażysta

mgr Natalia Marciniak – nauczyciel stażysta

mgr Małgosia Jakubowska- Rychter – nauczyciel stażysta

mgr Marta Szymczak – nauczyciel stażysta

mgr Daria Rubas – nauczyciel mianowany

Paulina Klimek – nauczyciel stażysta

mgr Justyna Górna –  nauczyciel kontraktowy, terapia pedagogiczna

mgr Ewelina Zarębska – Bączyk – nauczyciel kontraktowy, logopeda

mgr Paulinia Wolniak – nauczyciel kontraktowy, psycholog

ks Jakub Grzybowski – religia

mgr Weronika Krysztofiak – nauczyciel stażysta, logopeda

mgr Anna Wojtczak – nauczyciel stażysta, psycholog

mgr Piotr Duczmal – rehabilitant

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGA

Anna Szymaniak – intendent

Karolina Kryjom – pomoc administracyjna

Kucharka:

Genowefa Zawidzka

Pomoc Kucharki:

Ewa Pilarska

Kalina Kalemba

Dorota Modrzyńska

Pomoc nauczyciela:

Izabela Przybecka

Maria Kołodziejczyk

Sabina Kopczyk

Barbara Knychała

Elżbieta Sikora

Anna Wilczak

Iwona Gierczyk

Anna Górska

Aneta Frankiewicz

Sabina Ulbrich

Karolina Wrzeszcz

Rzemieślnik

Jan Olejniczak

Dariusz Waszak