Z abawy z językiem migowym

Nasze przedszkole, gdy zbliżają się Święta Wielkanocne odwiedza Zajączek z koszyczkami pełnymi łakoci. Przedszkolaki poznają tradycje świąteczne i malują pisanki. Dzieci z grupy 7 przygotowały specjalną niespodziankę świąteczną: zaśpiewały i zamigały piosenkę pt. „Pisanki, pisanki jajka malowane”. Zapraszamy do obejrzenia filmu 🙂 LINK DO FILMU

Dyżur wakacyjny

Wnioski składamy: W sekretariacie w godzinach od 7:00 do 15:00 Ewentualnie:  w grupie 1 od 6:00 do 7:00  i w grupie 3 od 15:00 do 17:00 (Konieczny jest podpis Rodzica w Rejestrze zapisów na dyżur wakacyjny) WNIOSEK- WAKACJE 2024 (do pobrania)

Zajączek w naszym przedszkolu

Jak co roku na kilka dni przed Wielkanocą, do naszego przedszkola przychodzi  „Zajączek Wielkanocny” i w tajemniczy sposób pojawia się wśród dzieci. Tym razem też nas nie zawiódł. Zgodnie z tradycją zajączek schował koszyczki dzieci na przedszkolnym placu zabaw. Nie obyło się również bez wspólnego tańca i przybijania „piątek”.