„Cała Polska Czyta Dzieciom”

Dzieci z grupy 5, 8 i 10 realizują projekt „Poznajemy polskich autorów książek dla dzieci w ramach kampanii Cała Polska Czyta Dzieciom.  Pod koniec listopada dzieci miały okazję poznać bliżej postać JULIANA TUWIMA. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem słuchały historii o dzieciństwie Julka, jego pasjach, a twórczość Tuwima wzbudzała w nich radość. Dzieci z wielką pasją tworzyły np. ilustracje do wysłuchanych wierszy, opowiadań. Była to także świetna okazja do integracji z Rodzicami, którzy z ochotą zaangażowali się w akcję. Dziękujemy jeszcze raz za miło spędzony czas, który mamy nadzieję zaowocuje w przyszłości zamiłowaniem do dobrej książki. Już nie możemy doczekać się kolejnego polskiego autora, którym będzie … cdn.