Profesorek Wodorek i Superbohaterowie

Teatr Pomarańczowy Cylinder gościł w naszym przedszkolu również w piątek 18.10.2019r. To wyjątkowy i pełen dobrego humoru teatr prezentuje interaktywne spektakle edukacyjne a jednocześnie komediowe show ze świetnym humorem ????

Tematyką piątkowego występu było mycie rąk przed jedzeniem, higiena jamy ustnej, zagrożenie ze strony wirusów i bakterii, odpowiednie ubieranie się. W tym spektaklu działo się tyle, że aż trudno to opisać. Spektakl był pełen dobrych żartów i skeczy ???? Profesorek Wodorek zaprosił dzieci do swojego laboratorium. Spektakl dotyczył problemów higieny, dlatego udział w nim wzięły bakterie, wirusy oraz części ciała, takie jak płuca. Przyjrzeliśmy się z bliska rączkom i zobaczyliśmy czy na pewno są czyste. Profesorek zaprosił dzieci do stworzenia szalonej orkiestry. Dzieci dodatkowo miały bardzo śmieszne zadanie aktorskie do odegrania w jednej ze sceny.

Byliśmy świadkami oryginalnej autorskiej muzyki i szalonej piosenki. Państwo też możecie doświadczyć super dawki dobrego humoru, zapraszam do galerii ????