Pracujące przedszkolaki część 3

Grupa 1

W minionym tygodniu przedszkolaki z grupy I spędziły aktywnie czas na zabawach związanych ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Najmłodsi zapoznali się z tradycjami świątecznymi, wykonywały kartki świąteczne, były także primaaprilisowe zabawy z zajączkiem oraz zabawy ruchowe. Dzieci wykonały również przepiękne „Makaronowe pisanki”. Pojawił się również Wielkanocny … bałwan  . Dziękujemy Wam za kolejny tydzień zabaw. Wszyscy pięknie pracowaliście. Brawo !!!

Grupa 3

 

 

Grupa 4

Grupa 5 

Przedszkolaki z grupy 5 w minionym tygodniu spędziły czas na zabawach związanych ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Dzieci mogły stworzyć swoją niezwykłą pisankę, o to nasze prace.

 

 

 

 

Grupa 8

Grupa 10

Dzieci z grupy X bardzo chętnie realizują zadania proponowane przez nauczyciela. Tworzą mapy pogody, uzupełniają karty pracy o tematyce wiosennej, układają sekwencje oraz włączają się w akcje charytatywne. Rodzice chętnie dzielą się zdjęciami swoich pociech podczas wykonywanych przez nie zadań.

smart