Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Plastuś poznaje świat”

Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Plastuś poznaje świat”

Michalina Bogusławska z grupy IV wzięła udział w trzeciej edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Plastuś poznaje świat” organizowanym przez Przedszkole nr 1. W tym roku konkurs został zorganizowany pod hasłem „Z plastusiem bezpiecznie w maseczce koniecznie!” i odbył się w formie on-line. Zadaniem uczestników było nagranie filmiku podczas ozdabiania maseczki. Michalinka przepięknie ozdobiła swoją propozycję konkursową oraz promując jej noszenie przekazała w języku migowym kilka słów do Jury „Mam maseczkę. Jestem bezpieczna”. Na wiele prac konkursowych Nasz przedszkolak zdobył WYRÓŻNIENIE! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów Michalince!

MIchalinka konkurs