List do Rodziców Przedszkolaków

Szanowni Państwo w tych trudnych dla wszystkich dniach podziwiam Państwa  cierpliwość, wytrwałość, pomysłowość i kreatywność. Mam świadomość, że oprócz przedszkolaka lub przedszkolaków w wielu domach są też uczniowie, którym trzeba pomóc w tym niespodziewanym „zdalnym nauczaniu”. Jeszcze przecież   pracujecie  Państwo zawodowo.   Z informacji od nauczycielek wiem, że współpraca i  komunikacja idzie bardzo sprawnie i mam nadzieję, że wspólne wykonywanie z dziećmi zadań, wspólnie spędzony czas  przynosi Państwu i Dzieciom wiele radości.

            Wszyscy chcielibyśmy powrócić już do „normalności”, codziennych zadań. Miejmy nadzieję, że to się wkrótce stanie. Zwracam się do Państwa z prośbą  o przeczytanie  wolnej chwili pomiędzy przedświątecznymi obowiązkami   listu do naszego przedszkolaka.  Z góry bardzo dziękuję.

            W okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę Państwu świątecznego nastroju, spokoju i radości.

 

                                                                                                                      Z poważaniem

                                                                                                                      Renata Zielińska