Kadra

 RADRODZICÓ Przedszkola nr 11 CALINECZKA w roku szkolnym 2023/2024:

 

 Przewodnicząca Rady Rodziców: Pani Iwona Sobczak- grupa 7

 Zastępca Przewodniczącej: Pani Daria Podlas- grupa 5

 Skarbnik:  Pan Damian Kałużny- grupa 9

ProtokolantPani Katarzyna Banachowicz- grupa 4

 

    Członkowie:

Pani Katarzyna Banach- grupa 1

Pani Agnieszka Hurna- grupa 2

Pani Paulina Szewczyk- grupa 3

Pani Wioleta Podsadny- grupa 6

Pani Ewa Figiel- grupa 8

Pani Daria Owczarek-Okorska- grupa 10

Pani Magdalena Sobczak- grupa 11

 

PRACOWNICY PRZEDSZKOLA

Dyrektor:

mgr Renata Zielińska, nauczyciel dyplomowany, ekspert z listy MEN bierze udział w komisjach egzaminacyjnych i kwalifikacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień zawodowy,

Wicedyrektor

mgr Joanna Kryś, nauczyciel dyplomowany, 

 

Nauczyciele prowadzący:

mgr Anna Stawik – nauczyciel mianowany

mgr Klaudia Topolan-Jasiak – nauczyciel mianowany

mgr Donata Orłowska – nauczyciel dyplomowany

mgr Kinga Paczkowska – nauczyciel dyplomowany

mgr Elżbieta Kozelan – nauczyciel dyplomowany

mgr Magdalena Skrzypek – nauczyciel kontraktowy

mgr Kamila Kałużna – nauczyciel kontraktowy

mgr Jolanta Dera – nauczyciel mianowany 

Emilia Torz – nauczyciel dyplomowany

mgr Patrycja Kycia – nauczyciel mianowany

mgr Marta Kornaszewska – nauczyciel dyplomowany

mgr Joanna Wojciechowska – nauczyciel dyplomowany

mgr Hanna Bukowczyk – nauczyciel mianowany

mgr Kamila Żuberek – nauczyciel mianowany

mgr Małgorzata Jakubowska- Rychter – nauczyciel mianowany

mgr Daria Rubas – nauczyciel mianowany

mgr Justyna Adamczak- nauczyciel kontraktowy

mgr Wioletta Kapołka- nauczyciel stażysta

 

Nauczyciele współorganizujący kształcenie integracyjne:

mgr Hanna Ograbek – nauczyciel dyplomowany

mgr Agnieszka Skórzewska – nauczyciel mianowany

mgr Magdalena Wachowiak – nauczyciel kontraktowy

mgr Katarzyna Kryjom – nauczyciel dyplomowany

mgr Natalia Musielak – nauczyciel mianowany

mgr Dominika Zasępa – nauczyciel dyplomowany

mgr Angelika Mazur – nauczyciel dyplomowany

mgr Hanna Bukowczyk – nauczyciel mianowany

 

Specjaliści:

mgr Justyna Górna –  nauczyciel mianowany, terapia pedagogiczna

mgr Paulina Wolniak – nauczyciel kontraktowy, psycholog

mgr Weronika Krysztofiak – nauczyciel mianowany, logopeda

mgr Patrycja Kycia – nauczyciel mianowany, logopeda

mgr Agnieszka Skórzewska – nauczyciel mianowany, pedagog specjalny

mgr Patrycja Piaskowska – nauczyciel mianowany, katecheta

mgr Joanna Kuczmińska- nauczyciel kontraktowy, język angielski

mgr Martyna Mańkowska- nauczyciel początkujący, terapeuta pedagogiczny

mgr Weronika Kowal- nauczyciel początkujący, psycholog

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGA

Kalina Kalemba – intendent

Karolina Kryjom – pomoc administracyjna

Kucharka:

Dorota Modrzyńska

Pomoc Kucharki:

Justyna Nowacka 

Lidia Kidziak

Ewa Jasek

Pomoc nauczyciela:

Izabela Przybecka

Sabina Kopczyk

Barbara Szukalska

Elżbieta Sikora

Anna Wilczak

Iwona Gierczyk

Aneta Frankiewicz

Sabina Ulbrich

Karolina Wrzeszcz

Mariola Dzięcioł

Monika Jakubek

Aldona Włodarek

Rzemieślnik

Dariusz Waszak