Pracujące przedszkolaki część 3

Grupa 1

Przedszkolaki z grupy I aktywnie spędzają czas w domu.

Na domową nudę nie ma czasu, bo nasi milusińscy z pomocą rodziców bawią się i uczą. W minionym tygodniu dzieciaki miały okazję zaspokoić swoją potrzebę ruchu podczas zabaw muzyczno-ruchowych.  Zamieniły się również  w małych badaczy i dowiedziały się, w jaki sposób mydło odpycha zarazki, a także tworzyły nowe kolory, w końcu Wiosna budzi się do życia paletą barw. Nie zabrakło też aktywności twórczej, przedszkolaki wykonały przepiękne prace plastyczne pt. „Wiosenne stemplowanie”. Zarówno dzieciom, jaki rodzicom należy się złoty medal. Brawo!!!

Grupa 3

Do naszej grupy także zawitała wiosna, dzieci bardzo chętnie wykonywały kart pracy.

 

Grupa 4

W tym tygodniu miała tematykę „Nadeszła wiosna”. W związku z tym nasze przedszkolaki wykonywały piękne prace plastyczne oraz uzupełniały karty pracy. Oto efekty ich pracy.

Grupa 5

Dzieci bardzo chętnie zabrały się do wykonywania zadań .

 

Grupa 8

Wiosenna aura zawitała w grupie 8. Dzieci dzielnie wykonywały swoje zadania. W tym tygodniu m.in. stworzyli swój własny sklep, utrwalając przy tym swoją wiedzę matematyczną, poznali literę C, eksperymentowali z farbami, wykonali  piękną pracę plastyczną „Pani wiosna” oraz stworzyli kalendarz pogody. Oto praca naszych Przedszkolaków.
Grupa 9