Konkurs „Tańczące skarpety”

1 marca 2021 r. w naszym przedszkolu został ogłoszony konkurs pt. „Tańczące skarpety”, który był powiązany ze Światowym Dniem Osób z Zespołem Downa. Konkurs polegał na nagraniu krótkiego filmiku, w którym miały występować skarpety, które tańczą. Państwa wyobraźnia przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Przysłano 23 filmiki, z których każdy był inny. Wybór najlepszego był bardzo trudny, ale trzeba było wybrać zwycięzcę… Komisja w składzie Pani Dyrektor- pani Renaty Zielińskiej, Przewodniczącej Rady Rodziców- pani Natalii Waliszewskiej oraz nauczyciele współorganizujący proces kształcenia dokonali wyboru.

I miejsce zajęła Wiwiana Plewińska z grupy X.

Wyróżnienia przyznano Adrannie Sobczak z grupy II, Agacie Nawrot z grupy IV, Janowi Ulbrichowi z grupy IV oraz Zuzannie Kozelan z grupy V.

Wszystkim dzieciom wręczono atrakcyjne nagrody za udział z konkursie. Upominki zostały ufundowane przez Radę Rodziców.  Gratulujemy wszystkim dzieciom i Rodzicom biorącym udział w konkursie!