Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Pierwsze spotkanie Grupy Wsparcia "Jaskółka" w roku szkolnym 2017/2018

We wtorek 27 lutego odbyło się spotkanie Grupy Wsparcia "Jaskółka". Nauczycielki Katarzyna Sabatowska i Natalia Musielak zaprezentowały wyniki ankiety, w której rodzice określali preferencje i oczekiwania co do dalszych spotkań. Zostały także zaproponowane tematy kolejnego spotkania. Rodzice z naszego przedszkola oraz innych placówek na terenie miasta mieli możliwość wymienić się informacjacmi oraz poorozmawiać w miłej i serdecznej atmosferze. Zostały także wykonane profesjonalne zdjęcia wraz z dziećmi, przez nauczycielkę Hannę Bukowyczyk, które posłużą do wykonania kalendarza na 2018 rok. Poniżej link do prezentacji:

PREZENTACJA

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję