Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Kolejne spotkanie Grupy Wsparcia "Jaskółka"

W czwartek 23 lutego 2017 r. w naszym przedszkolu odbyło się kolejne spotkanie Grupy Wsparcie „Jaskółka”. Na spotkanie z rodzicami dzieci z niepełnosprawnością przybyli zaproszeni przez p. Renatę Zielińską, dyrektor naszego przedszkola, przedstawiciele instytucji i organizacji: PCPR, MOPS, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Klubu Rodziców JiM, Ostrowskiego Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa "UŚMIECH" oraz fundacji „Nowa Nadzieja” z Kalisza. Podczas spotkania rodzice mieli okazję poznać działalność poszczególnych instytucji i dowiedzieć się z jakich form pomocy mogą korzystać poza przedszkolem. Całe spotkanie odbyło się w bardzo serdecznej i miłej atmosferze, co przyczyniło się do nawiązania nowych znajomości również między rodzicami. Na zakończenie rodzice skorzystali z możliwości wypożyczenia książek z naszej Biblioteki Grupy Wsparcia „Jaskółka”.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję