Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Ostatnie spotkanie Grupy Wsparcia "Jaskółka" w roku szkolnym 2015/2016- 20.06.2016 r.

W dniu 20.06. 2016 odbyło się już ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie Grupy Wsparcia ,,Jaskółka”. Uroczyście, z kwiatami i  pamiątkowym  dyplomem  pożegnaliśmy mamy, które od kilku już lat brały czynny udział w spotkaniach, a od września Ich pociechy rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Pozostałym mamom pani dyrektor Renata Zielińska podziękowała za dotychczasową współpracę i zaprosiła na kolejne spotkania już od września nowego roku szkolnego 2016/17. Każda z mam otrzymała również plakat „SUPER MAMA”.  Przewodnicząca Rady Rodziców pani Katarzyna Jaskuła wraz z asystą mam tegorocznych absolwentów również uroczyście podziękowała pani dyrektor oraz nauczycielom wspomagającym za trud pracy,  cierpliwość i poświęcony czas włożony w wychowanie, opiekę i edukację wszystkich dzieci z niepełnosprawnościami. Następnie była kawa i poczęstunek wraz ze słodką niespodzianką przygotowaną przez jedną mamę. Bardzo dziękujemy i życzymy powodzenia już od pierwszych dni w szkole!

 

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję