Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Trzecie spotkanie Grupa Wsparcia "Jaskółka" 17.05.2016 r.

 

Spotkanie Grupy Wsparcia Jaskółka pod hasłem "Relaks dla mamy"

 

17 maja  2016 roku  w naszym przedszkolu odbyło się przedostatnie w tym roku szkolnym  spotkanie rodziców  Grupy Wsparcia „Jaskółka”.  W związku ze zbliżającym się Dniem Matki  postanowiono, że będzie to czas przeznaczony wyłącznie dla nich.  Zaproszone mamy z naszego oraz innych ostrowskich przedszkoli miały możliwość skorzystania z profesjonalnego makijażu wykonanego przez przedstawicielki Firmy AVON oraz uczestniczenia w sesji fotograficznej.  Te energiczne, ambitne i odważne  kobiety  miały fantastyczną  i niecodzienną  przygodę.  Podczas pozowania  starały się zachowywać naturalność , co oczywiście nie zawsze jest łatwe.  Na zakończenie spotkania wykonano  grupowe zdjęcie  wszystkich uczestniczek spotkania. 

 

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję