Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Drugie spotkanie Grupa Wsparcia "Jaskółka" 08.02.2016 r.

08.02.2016 r. w godzinach popołudniowych, w naszym przedszkolu odbyło się kolejne spotkanie Grupy Wsparcie „Jaskółka”. Zaproszeni rodzice mieli możliwość obejrzenia, krótkiego filmu, emitowanego wcześniej w TVP w programie Expres Reporterów pt: „O dwóch takich co ukradli serce”. Po przekazaniu przez bohaterkę filmu – mamy dwójki chłopców z autyzme swoich doświadczeń i entuzjazmu z ich wychowywania zgromadzone mamy wzięły udział w krótkim instruktażu – kroków podstawowych tańca towarzyskiego, który poprowadził Pan Przemysław Pieprzka z Klubu Tańca Towarzyskiego „Arkada” w Ostrowie Wielkopolskim. Nie zabrakło rytmów salsy, walca angielskiego, które dodały wszystkim pozytywnej energii. Na zakończenie po raz kolejny skorzystali z zasobów Biblioteki Grupy Wsparcia „Jaskółka”.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję