Finał konkursu ” Segregacja zmienia Ostrów”

W dniu 19.11.2019 roku przedszkolaki z grup V – Klara i Ada, VI – Olivia i Przemek, VII –Michalina i Kasia oraz VIII – Hania wraz z paniami Marią Stefaniak i Weroniką Krysztofiak udały się na rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego do OCK w Ostrowie . Finał konkursu organizowanego przez MZO już od kilkunastu lat, odbywał się on pod hasłem „Segregacja zmienia Ostrów”.

Przedszkolaki otrzymały bawełniane torby i wykonywały na nich prace dowolną techniką. Dzieci biorące udział w konkursie  otrzymały wspaniałe nagrody i dyplomy , a także mogły zabrać do domu swoje torby.

Na gali finałowej pojawili się także niecodzienni goście – zespół Big Cyc, który zaprezentował premierę swojego teledysku „Więcej tlenu” oraz siatkarze ręczni, którzy ufundowali  dodatkowe nagrody płyty, koszulki i piłki z autografami.

Dbajmy o przyrodę wszyscy  , planeta to nasz dom!!!