Darmowe konsultacje logopedyczne- „Mówię ładnie i poprawnie”

Z dniem 21 stycznia br. rozpoczyna się realizacja wniosku złożonego w ramach Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego „Mówię ładnie i poprawnie- darmowe konsultacje logopedyczne z mgr Agatą Jarczyńską dla dzieci od urodzenia do 10 roku życia.”.

Konsultacje logopedyczne skierowane są wyłącznie do młodych mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego. Sygnałem dla rodziców wskazującym na potrzebę konsultacji z logopedą może być skrócone wędzidełko u niemowląt, ciągle otwarta buzia, kłopot z ssaniem i rozszerzaniem diety, natomiast u starszych dzieci- niewyraźne mówienie, niewymawianie niektórych głosek lub mówienie niewiele jak na swój wiek. Podkreślić należy, że czas rozpoczęcia ewentualnej terapii logopedycznej ma ogromne znaczenie.

Porady udzielane będą w Ostrowskim Centrum Aktywności Lokalnej po wcześniejszym zapisie drogą telefoniczną ( dawny BOŚ przy Urzędzie Miejskim).

Zapisy od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-17.00 pod numerem telefonu 660 510 242