Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Kadra

RADRODZICÓW

Publicznego Przedszkola nr 11

w roku szkolnym 2018/2019

 

---------------------------

Przewodnicząca

Pani Justyna Michalak - gr. I

---------------------------

Zastępca Przewodniczącego

Pani Agnieszka Wodniczak - gr. VI

--------------------------

Skarbnik

 Pani Izabela Ryczkiewicz - gr. III

--------------------------

Sekretarz

 Pan Wojciech Nowak - gr. VIII

--------------------------

Członkowie:

Pani Paula Spała

Pani Izabela Suchorska

Pani Agnieszka Wawrzyniak

Pan Łukasz Domagała

Pani Anita Nowak

Pan Radosław Zawidzki

Pani Iwona Grzmil

 

PRACOWNICY PRZEDSZKOLA

 

Dyrektor:

mgr Renata Zielińska, nauczyciel dyplomowany, ekspert z listy MEN bierze udział w komisjach egzaminacyjnych i kwalifikacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień zawodowy,

 

Wicedyrektor

mgr Joanna KRYŚ, nauczyciel dyplomowany, 

 

Nauczyciele:

mgr Anna Stawik - nauczyciel kontraktowy

Klaudia Topolan – nauczyciel stażysta

mgr Hanna Ograbek – nauczyciel dyplomowany

mgr Donata Orłowska – nauczyciel dyplomowany

mgr Agnieszka Skórzewska – nauczyciel mianowany

mgr Iwona Dusza – nauczyciel stażysta

mgr Kinga Paczkowska - nauczyciel dyplomowany

mgr Magdalena Kowalczyk – nauczyciel mianowany

mgr Katarzyna Kryjom – nauczyciel dyplomowany

mgr Magdalena Kubica – nauczyciel stażysta

mgr Elżbieta Kozelan – nauczyciel dyplomowany

mgr Magdalena Skrzypek – nauczyciel stażysta

mgr Maria Stefaniak – nauczyciel kontraktowy

mgr Natalia Musielak – nauczyciel kontraktowy

Kamila Borsuk – nauczyciel kontraktowy

mgr Jolanta Dera – nauczyciel kontraktowy

mgr Aleksandra Rudolph – nauczyciel kontraktowy

mgr Wioleta Jędrkowiak – nauczyciel kontraktowy

Emilia Torz – nauczyciel mianowany

mgr Monika Grabaj – nauczyciel kontraktowy

mgr Dominika Zasępa - nauczyciel dyplomowany

mgr Patrycja Kycia – nauczyciel kontraktowy

mgr Sylwia Kowalczyk – nauczyciel stażysta

mgr Angelika Mazur – nauczyciel mianowany

mgr Marta Kornaszewska – nauczyciel mianowany

mgr Joanna Wojciechowska – nauczyciel mianowany

mgr Hanna Bukowczyk – nauczyciel kontraktowy

mgr Monika Pawlak – nauczyciel mianowany

mgr Joanna Fidyka – nauczyciel stażysta

mgr Natalia Marciniak – nauczyciel stażysta

mgr Małgosia Jakubowska- Rychter – nauczyciel stażysta

mgr Daria Rubas – nauczyciel mianowany

Paulina Klimek – nauczyciel stażysta

mgr Justyna Górna -  nauczyciel kontraktowy, terapia pedagogiczna

mgr Ewelina Zarębka - Bączyk - nauczyciel stażysta, logopeda

mgr Paulinia Wolniak - nauczyciel kontraktowy, psycholog

ks Jakub Grzybowski - religia

mgr Sandra Krell - nauczyciel mianowany, terapia pedagogiczna

mgr Weronika Krysztofik - nauczyciel stażysta, logopeda

mgr Anna Wojtczak - nauczyciel stażysta, psycholog

mgr Piotr Duczmal - rehabilitant

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGA

Anna Szymaniak – intendent

Karolina Kryjom – pomoc administracyjna

 

Kucharka:

Genowefa Zawidzka

 

Pomoc Kucharki:

Ewa Pilarska

Kalina Kalemba

Dorota Modrzyńska

 

Pomoc nauczyciela:

Izabela Przybecka

Maria Kołodziejczyk

Sabina Kopczyk

Barbara Knychała

Elżbieta Sikora

Anna Wilczak

Iwona Gierczyk

Anna Górska

Aneta Frankiewicz

Sabina Ulbrich

Marzena Rychlik

 

Rzemieślnik

Jan Olejniczak

Dariusz Waszak

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję