Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Zakończenie akcji "GÓRA GROSZA"

PODSUMOWANIE AKCJI „GÓRA GROSZA”. Nasze przedszkole, podobnie jak w ubiegłym roku, przystąpiło do akcji „GÓRA GROSZA” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom w całej Polsce w szkołach i przedszkolach. Celem było zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Akcja rozpoczęła się 28 listopada 2016 roku i trwała do 9 grudnia 2016 roku. W ramach akcji „GÓRA GROSZA” udało nam się zebrać kwotę w wysokości 112zł,34gr. Wszystkie zebrane środki na początku stycznia 2017 roku zostały przekazane za pośrednictwem Poczty , na konto Towarzystwa Nasz Dom. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich Rodzicom, którzy wzięli udział w akcji. Cieszy nas fakt, że nasze przedszkolaki potrafią się dzielić z innymi i nie pozostają obojętne na los osieroconych dzieci. DZIĘKUJEMY!!!

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję