Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

II Międzyprzedszkolny konkurs literacki "Baśnie, bajki i bajeczki" 26.04.2018r.

26 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się II międzyprzedszkolny konkurs literacki "Baśnie, bajki i bajeczki". Motywem przewodnim tegorocznej edycji byli bohaterowie zwierzęcy. Zgłosiło się dwanaścioro odważnych reprezentantów ostrowskich przedszkoli i każdy z nich musiał wykonać kilka zadań. Wszyscy uczestnicy przygotowani i wyposażeni w wiedzę na temat bajek świetnie poradzili sobie z konkurencjami literackimi, a ich umiejętności oceniało profesjonalne jury. W nagrodę każdy przedszkolak otrzymał książkę, grę oraz miękką poduszkę, która przyda się podczas czytania lub słuchania bajek w domu.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję