Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Warsztaty z „Pierwszej pomocy przedmedycznej” 25.04.2018r.

W środę 25 kwietnia o godz. 16.30 odbyły się warsztaty z „Pierwszej pomocy przedmedycznej” zorganizowane dla dzieci oraz Rodziców z grupy VI przez nauczycielkę Kingę Paczkowską. Warsztaty poprowadził ratownik medyczny ostrowskiego szpitala pan Paweł Kuberacki, który opowiedział rodzicom, jak należy postępować w sytuacjach zadławienia i omdlenia u dzieci, jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej oraz, jak prawidłowo położyć poszkodowanego w pozycji bocznej ustalonej.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję