Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Wizyta w telewizji Proart 17.04.2018r.

W dniu 17.04.2018r dzieci z grupy IV odwiedziły telewizję Proart zaczęły od zwiedzania budynku telewizji Proart. Przewodniczka pokazała nam wiele ciekawych miejsc gdzie pracują dziennikarze takich jak: reżyserka, sala nagrań czy też archiwum. Dzieci zobaczyły jak wygląda sprzęt wykorzystywany w nagrań różnorodnych programów. Poszerzyły także swoją wiedzę na temat pracy telewizyjnego dziennikarza. Przedszkolaki miały okazję udzielić wywiadu który został emitowany w wydarzenia telewizji Proart. Wycieczka ta sprawiła dzieciom wiele frajdy.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję