Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Cykl spotkań bajkoterapeutycznych cz 2. 09.04.2018r.

W dniu 09.04.2018r po raz kolejny odwiedziliśmy bibliotekę w Filii nr 7 dla Dzieci i Młodzieży w której odbyła się druga część zajęć biblioterapeutycznych z kolorowym słoniem w kratkę w roli głównej, bohaterem popularnego cyklu bajek stworzonego przez brytyjskiego pisarza i ilustratora, Davida McKee. Pani Renata przeczytała kolejne opowiadanie „Elmer i Róża”. Wykonaliśmy słoniowe czapki, portret Elmera oraz poznaliśmy zwyczaje słoni. Wspaniale bawiliśmy się w bibliotece, spędzając miło czas wśród książek.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję