Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Cykl spotkań bajkoterapeutycznych cz 1. 03.04.2018r.

W piątek 30.04.2018r grupa IV wraz ze swoją panią odwiedziła Publiczną Bibliotekę nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie rozpoczął się cykl spotkań bajkoterapeutycznych na podstawie bajki „Elmer- słoń w kratkę” Davida MecKree. Na zajęciach została odczytana bajka „Elmer słoń w kratkę”, która opowiada o przygodach słonia w kratkę, który mimo tego że wyróżnia się ze stada ma wielu przyjaciół i tworzy sytuację sprzyjające integracji w grupie. Dzieci chętnie słuchały przygód Elmera, oraz opowiadały o emocjach jakie im towarzyszą podczas odczytania tej bajki. Zajęcia zakończyły się malowaniem szablonu słonia. Już wkrótce grupa IV wróci na kolejne spotkanie z Elmerem.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję