Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

X Jubileuszowy Konkurs Recytatorski grupa IX 26. 11. 2013 r.

26.11.2013 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim odbył się konkurs recytatorski zorganizowany przez Publiczne Przedszkole nr 9 pod hasłem "Świat dorosłych w oczach dziecka". Dwie dziewczynki z grupy IX: Aleksandra Maciejewska i Hanna Wojciechowska pod opieką wychowawczyni Katarzyny Motyl przygotowały i zaprezentowały wiersz H. Niewiadomskiej pt.: "Mądra sowa z Chotomowa". Debiut na dużej scenie okazał się bardzo udany. Dziewczynki zostały nagrodzone brawami oraz nagrodami w postaci słodkich upominków, pluszowego misia i dyplomu.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję