Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Wycieczka do salonu optycznego 22.05.2017

22 maja 2017 roku przedszkolaki z grupy VII wraz z wychowawczyniami panią Marysią i Dominiką odwiedziły salon optyczny „Doktor Wzrok” przy ulicy Kolejowej, w ramach tematyki tygodnia „Poznajemy różne zawody”.

Dzieci zapoznały się i dowiedziały się na czym polega praca optometrystki pani Sylwii, która w bardzo interesujący sposób opowiadała o swojej pracy pokazując dzieciom różne ciekawe przyrządy optyczne. Starszaki mogły poprzymierzać okulary przeciwsłoneczne o różnych kształtach i kolorach. A że zbliża się lato i dużo słońca, dowiedziały się jak chronić i dbać o swój wzrok.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję