Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Konkurs MZO 26.10.2016 r.

                                             Konkurs MZO 2016
26 października 2016r został rozstrzygnięty konkurs ekologiczny „Odpady segregujesz środowiska nie trujesz” pod patronatem prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek. Jak podkreślają organizatorzy, celem konkursu była przede wszystkim edukacja i rozpowszechnienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, a także wyrobienie nawyku segregacji odpadów . Wszyscy uczestnicy: Nikodem Cieluch, Mikołaj Danilczyk, Konstancja Hęćka, Antek Nowicki, Alan Wesołowski, Zuzanna Zymna , wykonali bardzo ciekawe prace i otrzymali nagrody.

    

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję