Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Warsztaty pt: "Dzień Marchewki" 13.10.2016 r.

Warsztaty pt: "Dzień Pomarańczowy– Marchewki " 13.10.2016
Dnia 13 października nauczycielki z grupy VII zorganizowały wspólnie warsztaty z dziećmi i rodzicami pt. „Dzień Pomarańczowy – Marchewki ”. Na początku przedstawiona została historia marchewki. Następnie zorganizowane zostały wspólne zabawy z marchewką oraz różne konkurencje, w których brały udział zarówno dzieci jak i rodzice. Na końcu wszyscy zaproszeni byli na poczęstunek, który składał się z marchewkowych dań.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję