Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Pyszne witaminki- robimy sałatkę owocową 11.10.2016 r.

Pyszne witaminki- robimy sałatkę owocową 11.10.2016r.
Ostatnio w naszym przedszkolu było przesmacznie, a przede wszystkim zdrowo! Dzieci samodzielnie kroiły i przyrządzały sałatkę owocową przestrzegając zasad bezpieczeństwa przy posługiwaniu się nożem. Przyrządzanie sałatek dało dzieciom wiele satysfakcji jednocześnie uświadamiając jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu organizmu. Po skończonej pracy, dzieci kosztowały samodzielnie wykonanych sałatek, które oczywiście smakowały przepysznie:)))

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję