Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

GRUPA VIII Dzień Mamy i Taty 27.05.2015 r.

Uroczystość Dnia Mamy i Taty to wyjątkowa okazja, której towarzyszą emocje, śmiech,  i duma z pociech. Wszyscy rodzice z dużą ciekawością oglądali program artystyczny przygotowany specjalnie dla nich. Dzieci swoje umiejętności prezentowały przez taniec, recytację wierszy i śpiew piosenek- za co otrzymały ogromne brawa. Po zakończeniu części artystycznej, dzieci wręczyły Rodzicom prezenty i wspólne ucztowali przy słodkim poczęstunku.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję