Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Wycieczka do Kliniki Ort - Medica 15.05.2015 r.

Dnia 15.05. wybraliśmy się na wycieczkę do Kliniki Ort-Medica, która mieści się przy ul.Brzozowej. Zostaliśmy tam zaproszeni przez rodziców jednej z naszych koleżanek z grupy. Mogliśmy zobaczyć jak wyglądają poszczególne sale i w jaki sprzęt są zaopatrzone. Udaliśmy się także na salę w której odbywają się zajęcia z fizjoterapii. Mama Julki, pani Ola  bardzo szczegółowo opisała nam swoją pracę jaką wykonuje na co dzień. Wykonywaliśmy także różne ćwiczenia, świetnie się przy tym bawiąc.Mogliśmy zobaczyć jak działa aparatura, która pomaga w leczeniu różnych schorzeń a także przyjrzeć się jak  przygotowywany i zakładany jest gips w przypadku złamania ręki.. Na zakończenie czekał na nas przygotowany przez panią Olę  słodki poczęstunek. Wracaliśmy do przedszkola pełni wrażeń i z uśmiechem na twarzy!

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję