Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Warsztaty pt: "Dzień Marchewki" 16.10.2014 r.

Dnia 16 października nauczycielki z grupy V zorganizowały wspólnie warsztaty z dziećmi i rodzicami pt. „Dzień Marchewki”. Na początku przedstawiona została historia marchewki. Następnie zorganizowane zostały wspólne zabawy z marchewką oraz różne konkurencje, w których brały udział zarówno dzieci jak i rodzice. Kolejnym zadaniem było wykonanie kukiełki z marchewki. Każdy uczestnik otrzymał marchewkę oraz przeróżne materiały. Na końcu wszyscy zaproszeni byli na poczęstunek, który składał się z marchewkowych dań. 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję