Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Konkurs "Wiosenny zwierzaczek cudaczek" 15. 05. 2014 r.

Dnia 15 maja 2014 r. w Publicznym Przedszkolu nr 8 odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem "Wiosenny zwierzaczek cudaczek." Nasze przedszkole reprezentowała Julia Frąszczak z grupy III. Na początek, tuż przed przystąpieniem do działań plastycznych, od jednego z jurorów 2013; leśnika pana Łukasza Kidziaka, uczestnicy konkursowych zmagań mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o zwierzętach leśnych. Po tym jakże interesującym wprowadzeniu, nadszedł czas na pracę artystyczną. Dzieci biorące udział w konkursie otrzymały do swej dyspozycji kartonowe pudełka, kolorowy papier oraz wiele różnorodnych materiałów z surowców wtórnych. Z tych właśnie niecodziennych materiałów, wykazując się niczym nie ograniczoną pomysłowością i własnymi umiejętnościami plastycznymi, przedszkolacy wykonywali tytułowe zwierzaki cudaki. Efekt tych działań przerósł oczekiwania jurorów, wprawiając ich w niekłamany podziw. Nic więc dziwnego, że wszystkie dzieci biorące udział w konkursie za swoją twórczą pracę otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody.


Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję