Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Wycieczka do Parku Miejskiego

Czy wiosna na dobre zagościła u nas? Przekonały się o tym przedszkolaki z grupy VII, które wraz z nauczycielkami M. Gruszczyńską i M. Olejniczak- Hyla wybrały się w czwartek na wycieczkę do Parku Miejskiego. Dzieci z zaciekawieniem przyglądały się budkom lęgowym umieszczonym na drzewach okrytych zieloną szatą liści. Przyciągnął ich również zapach kwitnącego bzu, a także kaczki dumnie kroczące nad brzegiem stawu. Nie było już wątpliwości- wiosna zagościła już u nas na dobre.


Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję