Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

MajOstaszki - W Poziomkowym Ogrodzie 11. 05. 2014 r.

MajOstaszki – W Poziomkowym Ogrodzie.

W tym roku na parkingu przy Urzędzie Miasta przy współpracy wszystkich ostrowskich przedszkoli powstał „Poziomkowy Ogród” pełen niespodzianek dla najmłodszych milusińskich . Dzieci wraz z rodzicami mieli okazję miło spędzić czas na wspólnej zabawie. Atrakcji nie brakowało: duże rodzinne gry planszowe,  zabawy z chustą klanzy, rysowanie kredą na asfalcie, papierowe cuda- czyli tworzenie różnych form papierowych techniką orgiami, malowanie twarzy, balonowe figurki, gigantyczne bańki mydlane oraz niesamowite sztuczki cyrkowe. W rolę klaunów wcieliły się nauczycielki naszego przedszkola: Joanna Matysiak oraz Marta Kornaszewska ,a także rodzic jednego z naszych dzieci – pan Marcin Kędzięrski, któremu bardzo serdecznie dziękujemy za niesienie uśmiechu na dziecięcych twarzach i  pomoc w zorganizowaniu zabaw cyrkowych dla dzieci.


Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję