Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Konkurs Ekologiczny 'Podróż z Ekoludkiem" 24. 04. 2014 r.

Dnia 24.04.2014r. dzieci z grupy V – Olga Jeziorek i Olgierd Gawroński – reprezentacja naszego przedszkola, brały udział w VIII Międzyprzedszkolnym Konkursie Ekologicznym – „Podróż z Ekoludkiem” pod hasłem "Ekologicznie jemy, zdrowo żyjemy”.  Konkurs był zorganizowany w plenerze i składał się z 3 części – wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania i higieny ciała, pracy plastycznej – zilustrowanego przepisu na zdrową potrawę i zawodów sportowych. Dzieci uczestniczyły w różnych konkurencjach, podczas których wykazały się wiedzą ekologiczną oraz wyzwalały dziecięcą kreatywność. Podczas konkursu wszyscy uczestnicy wspólnie zaśpiewali piosenkę „Sałatka jarzynowa”. Na koniec każdy uczestnik otrzymał dyplom i nagrodę oraz wszyscy zostali zaproszeni na zdrowy poczęstunek. W komisji konkursowej zasiedli: Pani Ewa Kasperek Kierownik Referatu Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim, Pani Beata Rybka przedstawiciel Zakładu Oczyszczania i Gospodarki Odpadami „MZO”S.A., Pani Małgorzata Krzyżanek dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 13 oraz Pani Renata Jarosz dyrektor Publicznego Przedszkola nr 14 ”Maluszek”.


 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję