Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Dzień Przedszkolaka 20.09.2018r.

20 wrzesień to ważna data dla wszystkich przedszkolaków. Ten dzień oznacza ich wielkie święto! Aby uczcić Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka dzieci w „Calineczce” zostały zaproszone do wspólnych gier i zabaw przy ulubionych piosenkach dziecięcych,. Dzieci wzięły też udział w zabawach sportowych m.in. : tor przeszkód, zabawy z piłką, rzut do celu, zabawy z chustą animacyjną. Na koniec świetnie bawiły się tańcząc zumbę. Każde dziecko otrzymało odznakę Super Przedszkolaka :)

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję