Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Słuchaczki Farmacji uczą języka migowego- 29.04.2016

29 kwietnia 2016 r. Nasze Przedszkole odwiedziły Słuchaczki  z Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowie Wielkopolskim, które przeprowadziły dla dzieci grup starszych zajęcia przybliżające zawód farmaceuty. Pani Agnieszka Kowalska wraz ze Słuchaczkami przygotowała scenki: „U lekarza” oraz „W aptece” –  z wykorzystaniem języka migowego. Dzieci poszerzyły swoją umiejętność migania poznając nowe medyczne słownictwo.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję