Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Zajączek w naszym przedszkolu

Z okazji Świąt Wielkanocnych dzieci odwiedził „Zajączek Wielkanocny”.  Rozpoczął swą wizytę od grup najstarszych. Przedszkolaki miło i serdecznie przyjęły Zajączka. Każda grupa zaśpiewała piosenkę wielkanocną lub o wiośnie. Dzieci z grupy IV zaprezentowały przygotowane przez siebie prace plastyczne. Zajączek uczestniczył w zabawach grupowych z muzyką. Następnie Zajączek zaprosił dzieci do szukania swoich koszyczków, w których znalazły się pyszne smakołyki i drobne upominki. Na zakończenie spotkania dzieci z poszczególnych grup wraz z nauczycielami zrobiły sobie wspólne zdjęcia z Zajączkiem.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję