Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Spartakiada- 04.06.2016 r.

Podczas IX edycji spartakiady sportowej przedszkolaków reprezentowaliśmy państwo USA. Został zakupiony nowy namiot, który ozdobiono napisem z nazwą państwa oraz pomponami w barwach flagi USA. W spartakiadzie wzięło udział 40 dzieci w 4 kategoriach wiekowych. Każde dziecko ubrane zostało w białą koszulkę z flagą USA na plecach i w czerwone spodenki. Podczas parady przed trybunami dzieci wymachiwały pomponami w kolorach flagi USA. Następnie dzieci dzielnie zmierzyły się w 4 konkurencjach sportowych. Po zmaganiach sportowych trzy dziewczynki (Kinga Mądra, Zuzanna Zymna i Wiktoria  grupy V i VI) w charakterystycznych strojach reprezentowały nasze przedszkole w tańcu  samby. Dzielnie też spisał się  rodzic z naszego przedszkola pan Paweł Płóciennik podczas pełnienia funkcji ochroniarza oraz w konkursie przeciągania liny. Na zakończenie zabawy każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal. Zabawa była przednia.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję