Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016- 24.06.2016 r.

W czwartek  24.06.2016 roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Zakończenia Roku Przedszkolnego z udziałem Rodziców i zaproszonych gości.

Uroczystość rozpoczęła się od przygotowanego przez młodszych kolegów i koleżanek programu artystycznego. Były wiersze, piosenki i inscenizacje, które zachwyciły nas wszystkich.

Dzieci z grupy III: Gabrysia Daniłkiewicz, Antoni Nowak, Alan Tatarski, Kacper Płomiński, zaśpiewały piosenkę pt. „Przedszkole drugi dom”.

Dzieci z grupy IV: Barbara Kycia ,Dorota Stasiak, Nadia Kałowska, Nadia Werblińska, Tobiasz Łacek, Aleks Kołodziej, Piotr Delinger, przygotowały „Taniec z Kapeluszami”.

Dzieci z grupy V recytowały wiersze: „Pożegnanie” Kinga Mądra, „Kiedy pójdę do szkoły” Maja Portasiak, Nadia Witkowska, Zuzanna  Zymna, Dawid Wewiór, Kacper Tomczak, Lena Majchrzak, Emilia Kuderska. Zaśpiewali także piosenkę pt. „Przedszkola czas już minął”.                                                                                   

Dzieci z grupy VI: Marysia Wojciechowska, Iga Szymczak-Mierzwiak, Maciej Kubis, Monika Burkietowicz, Mikołaj Danilczyk, Konstancja Hęćka, Maja Łęcka,Wiktoria Pawłowska, Anna Widzińska, przygotowały inscenizację „Wyjeżdżamy na wakacje”. 

Część oficjalną rozpoczęto Polonezem. Pani Dyrektor Renata Zielińska i pani  przewodnicząca Rady Rodziców Katarzyna Jaskuła, wręczyły pamiątkowe dyplomy i upominki. Pani Dyrektor podziękowała Rodzicom oraz zaproszonym gościom za całoroczną współpracę i pomoc w podejmowanych działaniach, za otwarte serce i wszelką życzliwość. Na koniec wszyscy udali się na poczęstunek, podczas którego można było jeszcze przez chwilę porozmawiać, powspominać i cieszyć się radością tego dnia.


Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję