Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

II Olimpiada Lekkoatletyczna- 16.06.2016 r.

16 czerwca 2016 r.  Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w II  Olimpiadzie Lekkoatletycznej na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 1 . Uczestnicy olimpiady startowali w biegu na 30 m, w skoku w dal, rzucali piłeczką tenisową oraz biegali w sztafetach 4×50 m. Wszyscy mali sportowcy włożyli mnóstwo wysiłku w uzyskanie jak najlepszych rezultatów. Punktem kulminacyjnym olimpiady było ogłoszenie wyników i wręczenie  przez Panią Prezydent Ewę Matecką oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 Panią Dorotę Grześkowiak medali dla wszystkich dzieci i pucharów dla najlepszego zawodnika i zawodniczki zawodów. 

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję