Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Konkurs "Dobre maniery mam, wiem jak się zachować tu i tam" 17.06.2016 r.

Konkurs pt.: Dobre maniery mam wiem jak się zachować tu i tam 17.06.2016 r.
W obecnym roku szkolnym w grupie trzeciej był realizowany program edukacyjny pt.: Dobre maniery mam, wiem jak się zachować tu i tam”. Autorką programu jest kol. Justyna Kosar-Wolańska. Dzieci przez cały rok uczyły się dobrych manier, czyli właściwego zachowania w konkretnych sytuacjach, np. przy stole, na spacerze, w teatrze, w sklepie, autobusie grupie rówieśniczej, wśród dorosłych, uczyły się także stosowania „magicznych” słów, takich jak: proszę, dziękuje, przepraszam, a także umiejętności radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych. Na zakończenie programu, dnia 17 czerwca 2016 roku odbył się grupowy konkurs, który podsumował zdobyte umiejętności. Dzieci losowały pytania dotyczące konkretnych sytuacji i odpowiadały, jak należy się zachować, aby zdobyć tytuł przedszkolaka posiadającego dobre maniery. Wszystkie dzieci wykazały się znakomitymi wiadomościami z zakresu dobrego wychowania.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję