Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Dzień Mamy i Taty- maj/czerwiec 2016 r.

W maju i czerwcu 2016 r. odbyły się w naszym przedszkolu uroczystości  z okazji Dnia Mamy i Taty. To szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, wierszy, piosenek. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi. Na tę okoliczność przygotowały dla rodziców część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Na koniec  dzieci wręczały swoim  Rodzicom wykonane przez siebie upominki. Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

GRUPA I 

GRUPA II

GRUPA III

GRUPA IV

GRUPA V

GRUPA VI

GRUPA VII

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję