Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Wizyta w bibliotece grupy VI- czerwiec 2016 r.

To już kolejna wizyta w bibliotece i spotkanie z panią Renatą, która w  zachwycający sposób przybliża dzieciakom książkę Kostka i Bruno. Tym razem Urodziny Kostki. Oczekiwania, rozczarowania - jak sobie z tym radzić? Odpowiedzi szukały dzieci, a potem zabawy urodzinowe i rysowanie wymarzonego tortu. Coraz częściej przedszkolacy wykazują zainteresowanie książką i bardzo lubią przeglądać bajki w specjalnym pokoju dla dzieci młodszych.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję