Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Projekt "Bohater Tygodnia" w grupie VI cz.20- czerwiec 2016 r.

Alan jest szczery, pogodny, energiczny, ma poczucie humoru, lubi tańczyć. Od najmłodszych lat mama marzyła o byciu mamą i kiedy bawiła się lalkami to nazwała je Antosia i Alan. Już wtedy wiedziała, że gdy będzie miała syna to nazwie go Alan. Mama przeczytała bajkę o bohaterskim piesku, a potem bawiła sie z dziećmi w Czarodziejski klej oraz nauczyła układu tanecznego do piosenki Michaela Jacksona.

 

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję