Przedszkole Publiczne nr 11 "CALINECZKA"

Projekt "Bohater Tygodnia" w grupie VI cz.19- czerwiec 2016 r.

Rodzice zawsze marzyli o córce, która będzie miała na imię  Weronika, ponieważ kojarzyło im się to z uśmiechniętą, wesołą i szczęśliwą dziewczynką. Weronika jest opiekuńcza i wrażliwa. Zaproszona mama przeczytała opowiadanie o koniku, z którym zaprzyjaźniła się Werka i że warto mieć marzenia. Mama przygotowała niespodziankę i przyniosła koraliki, z których przedszkolaki wykonały bransoletki dla swoich bliskich.

Szukanie

akademia_aquafresh kubusiowi_przyjaciele_natury program_edukacji_antynikotynowej cała_polska_czyta_dzieciom
wole_wode akademia_zdrowego_przedszkolaka

UWAGA! Nasza witryna używa plików cookies (ciasteczek).

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Czytaj więcej…

Akceptuję